+90 536 232 30 55
Web İşimiz

SAĞLIK BAKANLIĞI WEB SİTESİ TASARIMI

SAĞLIK BAKANLIĞI WEB SİTESİ TASARIMI

SAĞLIK BAKANLIĞI WEB SİTESİ TASARIMI

Hastalarınız, gezinmesi kolay ve iyi görünen kaliteli bir web sitesine sahip olmanızı bekler. Ek olarak, web siteniz onların sağlık tesisiniz hakkında sahip oldukları ilk izlenim olduğundan, estetiğini oluşturması ve güvenilirlik ve profesyonellik imajını sunması önemlidir.
Araştırmalar, web sitenizin kullanıcı arayüzünü (UI) iyileştirmenin dönüşümleri %200 artırdığını ve kaliteli bir kullanıcı deneyiminin (UX) dönüşümleri %400’e kadar artırabileceğini gösteriyor.
Kaliteli bir kullanıcı deneyimi yalnızca dönüşümleri ve etkileşimi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda Google’da daha üst sıralarda yer almanıza da yardımcı olacaktır. Google, 2021’de büyük bir kullanıcı deneyimi güncellemesi yayınlayacak.
Dolayısıyla 2022 yılına kadar hasta sayısını ve kalitesini artırmak istiyorsanız kaliteli web sitesi tasarımına yatırım yapmanız şarttır. Web tasarımcılarının yaklaşık %70’i müşterilerinin web sitelerini en az üç ayda bir güncelliyor. Bu nedenle rekabete ayak uydurabilmek için modern bir tasarıma sahip olmak şarttır.
Sizi 2022’de başarıya hazırlayabilecek en son sağlık hizmeti web sitesi tasarım trendlerinin bir listesini bir araya getirdik. Sağlık hizmetleri pazarının performansını nasıl daha da iyileştireceğinizi, dönüşüm oranlarını nasıl artıracağınızı ve bir endüstri lideri olmayı öğrenmek için bu web sitesi tasarım trendlerini kullanın.

Sağlık Hizmetleri Web Sitesi Tasarım Trendi: İnsan Öğeleri Ekleyin

Koronavirüs pandemisi, insanların yabancılaşma ve yalnızlık duygularını da artırdı. Bir sağlık hizmeti sağlayıcısı olarak, web’i her zamankinden daha insancıl hale getirmek.

Web sitenizi daha insancıl hale getirmenin en kolay yollarından biri, ana sayfaya hastaların veya tıp uzmanlarının gerçek fotoğraflarını eklemektir.
Aslında araştırmalar, insanların yüzlerine ait fotoğrafların etkileşimi önemli ölçüde artırabildiğini gösteriyor.
Ancak, orijinal fotoğraf stok fotoğraftan %35 daha fazla dönüşüm sağladığından, personelin veya hastanın gerçek fotoğraflarını (adlarıyla birlikte) kullanmak daha önemlidir. Hasan Duygulu, insanlığı web tasarımına taşımanın harika bir örneğidir.

  Armutlu Yazılım Ve Web Tasarım
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments