+90 536 232 30 55
Web İşimiz

Neden Web Sitesi Kurmalıyım ? Hangi Web Sitesi İşimi Görür ?

Neden Web Sitesi Kurmalıyım ? Hangi Web Sitesi İşimi Görür ?

Neden Web Sitesi Kurmalıyım ?

Çağımızda artık internet kolay ulaşılabilir bir obje haline geldi. Bunun da yanında bize çok fazla getirisi oldu. Bunlardan biri ise reklam ve bir firmanın hedeflediği üne ve potansiyel müşterisine daha hızlı ulaşma olanağı. Günümüzde hemen hemen herkeste bir cep telefonu, tablet yada evinde bilgisayar bulunmaktadır. Bu yüzden yükselmek potansiyel müşteri ve üne çabuk kavuşmanın yolu insanların kullandığı internetten yararlanıp onlara firmanızın reklamlarını izletmekten geçer. Bunu başarmak için de sizin bir web sitesine yani web’te size ait bir platfotma ihtiyacınız olacak. Peki web sitesi kurma kararı aldınız ama hangisinin sizin işinize daha fazla yarayacağını bilmiyor musunuz ? Yazdığımız bu yazı aklınızdaki tüm soruları silecek ve size web sitelri hakkında ve hangi site hangi işe daha uygun olur hakkında bilgi verecek.

Hangi Web Sitesi İşimi Görür ?

1-) E- Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi en çok satış yapan mağazaların dikkatini çekmekte. Nedeni ise içeriğinde sepet, sanal pos, satılacak ürün ve bir mağazada bulması gereken ne varsa o platformda bulunmasıdır. Eğer sizinde satış yaptığınız bir mağazanız varsa ve internetten de satış yapmak istiyorsanız E-ticaret sitesi sizin için en uygun platform ola bilir.

2-) Kurumsal Web Sitesi 

Kurumsal web sitesi tanımı o kadar geniş kapsamlıdır ki içine avukat siteleri, emlak siteleri, kurum kuruluş siteleri, şirket web siteleri, sağlık web siteleri, tanıtım web siteleri ve bunun gibi bir çok meslek ve firmayı kapsamaktadır. Bunun nedeni ise kurumsal web sitelerinin bir kurumu yada mesleği rahatlıkla ele ala bilmesi ve o kurum yada mesleği geniş kapsamlı bir şekilde tanıta bilmesidir.

3-) Etkinlik Siteleri

Bir yada birden fazla etkinliği duyura bilmek için kurulan ve genelde çokça kapak değiştiren web site türleridir. Eğer sizde durmadan etkinlikler düzenliyor ve bu etkinlikleri çok buyuk kitlelere duyurmak isterseniz bu web siteleri tam size göre.

  Kurumsal Web Sitesi Nedir Ne İşe Yarar ?

4-) Bloglar

Bir yada birkaç konu hakkında bilginiz varsa ve hele ki yazmayı çok seviyorsanız bunu bir gelir kapısı haline rahatlıkla getire bilirsiniz. Blog sitelerinde genelde bilgilendirici yada gündeme yönelik yazılar bulunur ve okuyucu kitlesi geniş olur. Para kazanmanın en kolay yollarından biri blog sitesi kurmaktan geçer çünkü sadece düzenli yazı girmeniz yeterlidir.

5-) Kişisel Siteler

İçinde kuruş yada kuruluş bilgisi olmayan genelde kişilerin tanıtım yada tanınmak amaçlı kurduğu web siteleridir. Bu web sitelerin kuruluş amacı bazen sosyal platformlarda daha rahat mavi tik almak bile olabilir.

Web siteleri hakkında profesyonel destek almak isterseniz bizimle whatsapp üzerinden yada iletişim forumunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 536 232 30 55 (Bilal Kartal)

 

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments