+90 536 232 30 55
Web İşimiz

Neden Bir Web Siteniz Olmalı ? Web Adresinin Önemi

Neden Bir Web Siteniz Olmalı ? Web Adresinin Önemi

Neden Web Siteniz Olmalı ?

Bir web sitesini tanımlamak için; dijital dünyanın kaynağı olan web üzerinde, istediğiniz temaya veya amaca uygun web yazılımı, web tasarımı ile harmanlanmış dijital sayfanın tamamıdır.
Web siteleri, günümüz internet çağında sizin ve firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve duyurmak için kullanılan temel göstergelerden biridir. Online medyaya taşınan dijital vitrinlerin mekansallaşması ve anlayışının iş dünyasına hakim olduğu ortaya çıkıyor. Bu, en son istatistiklere göre yayınlanan 4 milyar internet kullanıcısından ve yaklaşık 2 milyar internet sayfasından gelen bilgilerle kanıtlanmaktadır. Üstelik günlük 7 milyarlık arama sorgusu pastanız işletmenizi içermiyorsa işletmenizin ne kaybedeceğini kolayca tahmin edebilirsiniz. Ayrıca, web sitenizi bir online mağaza olarak görme ve güncel tutma fırsatınız olduğunu unutmayın.

Web Sitesi Kurumanın Faydaları Web Adresinin Önemi

  • Mevcut ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.
  • Gelecekteki ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.
  • Müşterilerinizle etkileşimi artırabilirsiniz.
  • Sektöre bağlı olarak müşterilerimize hızlı ve kullanışlı bir e-alışveriş deneyimi sunabiliyoruz.
  • Mevcut müşterilerinize ek olarak, geniş bir arama motoru kullanıcı tabanından potansiyel kullanıcıları da müşteri portföyünüze dahil etme seçeneğiniz vardır.
  • Mobil cihazlarda geçirilen günün yarısının internette geçtiği göz önüne alındığında, yüksek performanslı akıllı cihazlarda çalışan duyarlı web sitesi tasarımı web siteleri, mobil kullanıcıların potansiyelinden yararlanabilir.
  • İnternette erişilebilir ve doğru olmak, kendimizi daha profesyonel, yenilikçi ve güvenilir bir şekilde sunmamızı sağlar.
  • Marka kimliği, istenilen tasarım ve kullanım açısından vizyon ve misyonunuzu yansıtan bir arayüz oluşturma imkanına sahipsiniz.
  • Oluşturduğunuz dijital reklam kampanyalarının merkez üssü olabilecek web sitenizin dijital alemde poster çocuğunuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en yoğun internet kullanıcısı yaş grubu olan 25-34 yaş grubunun beklentileri ve kullanıcı deneyimi göz önüne alındığında, web sitesi tasarımı da gerekli bir konudur. Ayrıca Türkiye nüfusunun yaklaşık %75’inin sosyal medya kullanıcısı olduğu bilgisine göre, web sitelerinin ve sosyal medya hesaplarının etkileşimini artıran entegre bir tasarım ve içerik planı oluşturmamız gerekiyor.

  WEB TASARIM AJANSI NEDİR? NE İŞ YAPAR?
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments