+90 536 232 30 55
Web İşimiz

Kişiye Özel Tasarım Web Sitesi Kurulumu

Kişiye Özel Tasarım Web Sitesi Kurulumu

Kişiye Özel Tasarım Web Sitesi Kurulumu

Günümüz artık teknoloji çağı olduğu için kurum kuruluşlar teknolojinin en iyisinden faydalanarak kendilerini daha fazla geliştirmeye çalışmaktalar. Ne yazık ki çoğu şirket, kurum, kuruluş veya mağaza hala web işinini ne kadar önemli bir iş olduğunu kavrayamamış ve bu yüzden halen eski tekniklerle müşteri kazanmaya çalışmaktadırlar. Bunun dışında web işinini veya bir web sitesinin önemini kavrayan diğer şirketler bu işi nasıl yapacaklarını bilmemekle birlikte hazır tasarımların ve milyonlarca şirketin kulladığı yazılımları kullanmaya çalışmakta ve internette istediği hayal ettiği yerlerin yanından bile geçememektedir. Peki bunu nasıl aşabilirsiniz ? iş yerinizi nasıl daha hızlı tanıtabilir ve istediğiniz yere hızlı bir şekilde gelebilirsiniz ? Cevabı çok zor olmasa gerek tabi ki de Kişiye Özel Tasarım Web Sitesi Kurulumu yaparak.

Kişiye Özel Web Sitesi Nedir ?

Kişiye özel web sitesi başka kurum yada kuruluşun sizin web tasarımınızı seonuzu ve web platformunuzu kullanamayacağı size özel ve Google’nin sizi hızlı bir şekilde sıradanlaşmış sitelerin arasında sıyırıp en üst konuma getirmesidir. Çünkü Google tarama motoru çalınmış yada sıradanlaşmış web tasarım yada yazıları artık üste atmamakta bunun sebebi piyasada çokça hazır web sites bulunduğu için google botlarının bu tasarımları sıran bulduğu ve yukarıya atmamak istemesi.

Kişiye Özel Web Sitesinin Yararları

Kişiye özel web sitesinin yararlarını şu şekilde sıralaya biliriz ;

  • Yazılımı ve tasarımı tamamen size ait olacak
  • Kimse o yazılım yada tasarımı kullanamaz çünkü firma olarak özgün tasarımlar yapmaktayız.
  • İnsanlar artık sıradan sitelere girmekten sıkıldığı için sizin web sitenize girdikleri zaman gözerine farklı ve güzel bir tasarım yansıtılır böylece web sitenizde kalma süreleri artar
  • Maliyetinin hazır şablonlu sitelerden asla daha fazla olmaması
  • Google arama moturu sizi daha hızlı tepelere taşır
  • İstediğiniz ve gözünüze zevkinize renklerinize uyan bir web sitesi tasarlar
  • Özel bir tasarım olur ve sıradan tasarımlardan kurtulmuş ve 1-0 önde başlamış olursunuz
  Dr (Doktor-Sağlık) Sitesi Kurmak

Kişiye Özel Web Sitesi Tasarımı Her Sektöre Yapıla Bilir mi?

Kişiye özel web sitesi tasarımı her türü sektöre uygun bir şekilde yapıla bilir hatta sektörün ciddiyetini ve yapılan işin sağlamlığını daha iyi bir şekide yansıtır. Sağlık, inşaat, oyun platformu, yazılım, blog, otel, restorant, avukat, hukuk, mobilya, servis firması, taksi, mimarlık, otomotiv, temizlik,  kuaför,  spor salonu, düğün salonu, tatil yeri, fotoğrafçılık, network marketing, danışmanlık, elektirikçi, tesisatçı ve daha sayamayacağımız bir çok meslek ve kuruluş için özel bir şekilde tasarlanabilir.

Eğer sizde Kişiye Özel Tasarım Web Sitesi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yada kendinize özel bir web sitesi tasarlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Alper Yelpaze
Alper Yelpaze
1 yıl önce

Harika bir yazı olmuş sizinle çalıştığıma çok sevindim bundan sonra hep sizi tercih edeceğim