+90 536 232 30 55
Web İşimiz

İnternette Para Kazanma Sanatı Kanıtlanmış Yöntemler

İnternette Para Kazanma Sanatı Kanıtlanmış Yöntemler

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Eğer oyun oynamayı seven biriyseniz bunu bir fırsata çevire bilir ve rahatlıkla internetten güzel rakamlar kazana bilirsiniz. Peki ya bunu nasıl mı yapa biliriz

  1. Oyun oynarken videosunu çekip Youtube, Facebook gibi sosyal platformlara atabilir ve gelen izlenme like yada hediyelerle para kazana bilirsiniz.
  2. Oynadığın oyun hakkında blog yazıları yazarak iyi bir okuyucu kitle elde edebilir ve iyi bir gelir elde ede bilirsin.
  3.  Silkroad ve Knight gibi online oyunlarda oyun parası kazanıp, internet ortamında ₺ ile satarak ya da bazı oyunları test ederek para kazanabilirsiniz.

Oyun test ederek internetten para kazanabileceğiniz ilanlar için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz;

https://www.indeed.com/q-Video-Game-Tester-jobs.html


Youtube Kanalı Açarak Para Kanmak

Youtube dünyanın en büyük video platformu olarak bilinir. Başka firmalar bir zaman popülerken başka zamanlarda popülerliğini yitirmiş ve yerini başka firmalara bırakırken youtubenin koltuğu hiç bir zaman sallanmamış hatta her geçen saniye daha fazla yükelişe geçmiştir. Youtube kanalı açarak az bir çabada sarf ederek hem yeteneklerini ortaya koyabilir hem de iyi rakamlarda gelir elde ede bilirsin.

Youtube’da reklamları aktif edebilmek için kanalınızın en az 1000 takipçi ve son 12 ay içinde 4 bin saat video izleme süresi olması gerektiğini unutmayın.


Çeviri Yaparak İnternetten Para Kazanın

Günümüz dünyası teknoloji dünyası olduğu için artık büyük firmalar da bundan çok büyük bir ölçüde faydalanmaktadır. Eğer ana dilin dışında farklı bir dil biliyorsan bunu sanal ortam da çok büyük bir gelir kapısı olarak kullana bilir ve hatta aylık çok yüksek miktarlar elde ede bilirsin. Peki bu tür firma yada kişilere nasıl mı ulaşacaksınız;

Türkiye’de R10wmaraci gibi webmaster siteleri ile çeviri şirketlerinden; dünyada ise Upwork ve çeşitli çeviri hizmeti veren ajanslardan iş alabilirsiniz.

  Web Yazılım Ne İşe Yarar?

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanın

İnternet üzerinde kendinize güzel bir blog kurarak iyi gelirler elde ede bilirsiniz. Eşsiz makale yada sözler yazarak kullanıcıları blogunuza çekmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında şunu da göz önünde bulundurursak Türkiye’de faaliyet gösteren ve ayda 100 bin TL kadar para kazanan blog siteleri hiç de az değil.

Blog yazmayı düşünüyorsanız ilk zamanlarda gelirinizin çok yüksek olacağını beklememek lazım. Lakin zamanla yazılarınız okundukça ve rağbet gördükçe deli paralar elde edebilir ve normal bir işte çalışmaktansa bu işi mesleğiniz haline getire bilirsiniz.

WordPressBlogger gibi platformları kullanarak ücretsiz blog açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Mobil Uygulama ile İnternetten Para Kazanma

Bildiğiniz üzere artık cebinde cep telefonu olmayan insan kalmadı denecek kadar az. En büyüğünden en küçüğüne bir çok insan cep telefonu kullanmakta ve telefonlarda mobil uygulamalardan faydalanmaktadır. Mobil uygulama için teknik bilginizin olmasına da gerek yok. Bir fikriniz varsa mobil uygulamayı yazabilecek olan bir ajans ile anlaşarak ( örneğin biz webisimiz.com )hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Mobil uygulamanıza Google AdMob ile reklam alarak da para kazanmaya başlayabilirsiniz. Güzel bir proje düşünerek bir mobil uygulama oluştura bilir ve bu uygulama üzerinden iyi bir gelir elde ede bilirsiniz.


İnstagram Tiktok Facebook Twitter Sayfaları

Günümüzde sosyal medya oldukça fazla kullanılmakta ve yapılan bir araştırmaya göre bir insan günde en az 1 saat sosyal medya mecralarında zaman harcamaktadır. Bunu bir fırsata çevire bilir ve sosyal medyada iyi bir sayfa oluşturarak yüksek kitlelerin ilgisini çeke bilir ve ücretli reklam yaparak çok deli gelirler elde ede bilirsiniz. Diyelim ki yemek sektöründe kendinizi başarılı görüyorsunuz bu yeteneği kullanarak sosyal platformlarda bir yemek sayafası açarak milyonlara ulaşa bilirsiniz. Yapamam demeyin çünkü yapanlar var örnek vermek gerekirse Czn burak, Nuseret ve daha binlercesi sosyal medyada yeteneklerini sunarak bu hale geldiler.

  Web Tasarım Nedir ? Profesyonel Web Tasarım

Satış Ortaklığıyla İnternetten Para Kazanın

Satış ortaklığı, yani diğer adıyla affiliate marketing ödemesi alınan satışlardan komisyon elde etmenize dayalı bir ticaret yönetimidir. Satışını yapacağınız ürün ve hizmeti doğru seçerek ve doğru kanallardan tanıtarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Genellikle YoutubeInstagram ve forum siteleri gibi platformlardaki tanıtımlar satış ortaklığında popülerdir. Yönlendirebileceğiniz bir kitleye hitap ettiğiniz bir platform varsa satış ortaklığıyla internetten para kazanabilirsiniz.


Stoksuz E-Ticaret Yaparak İnternetten Para Kazanın

E-ticaret faaliyetleri yürütebilmek için illaki bir işletmenizin olmasına gerek yoktur. Bu sistemde İnternet üzerinden stoksuz bir şekilde ürün ve hizmet satarak para kazanabilirsiniz. Dropshipping olarak da geçen stoksuz e ticaret konusunda internette olan reklamlara ve eğitimlere kanmamalısınız. Kendinizi geliştirerek bu yöntemle satış yapmayı denemenizi öneriyoruz.

Stoksuz e ticarette sizin bir depo ya da dükkanınız olmasına gerek yoktur. Sizler sadece web siteniz üzerinden ürünlerin tanıtımını ve reklamını yapıyorsunuz. Bir satış olduğunda siparişleri tedarikçi veya üreticiye firmaya iletmeniz yeterli olacaktır. Ardından sizin adınıza ürün tedarikçiler tarafından müşterilere gönderilir. Böylece ürün ve gönderim için bir bütçe ayırmanıza gerek kalmaz.


Mail Okuyarak İnternetten Para Kazanın

Mail artık hayatımızın içine büyük oranda girmeyi başardı. Yanlış duymadınız mail okuyarak internetten para kazanma mümkün! İnternet üzerinden e posta okuyarak para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Güvenilir platformlara üye olduktan sonra mail okuyarak, web sitelerini ziyaret ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Cash4offers gibi platformlar üzerinden mail okuyarak, anketlere katılarak ya da basit işlemleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz.

Doğru bir platform üzerinden titiz çalışırsanız özellikle yabancı platformlarda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için bilgisayar ve cep telefonunuz ile vakit geçirmeniz yeterlidir.


Yorum Yaparak İnternetten Para Kazanın

Arama motorları ve diğer kullanıcılar bir ürün veya hizmet satın almadan önce gerçek kullanıcı deneyimlerine büyük önem vermektedir. Bu yüzden işletmeler yorumlara çok önem veriyor. Sizler de belirli ürün ve hizmetleri değerlendirerek Google, forum siteleri ve web siteleri üzerinde yorum yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için genellikle görev yap kazan konseptinde bulunan web sitelerini tercih edebilirsiniz.

  Web Tasarımın Etki Alanları

Online Özel Ders Vererek İnternetten Para Kazanın

Pandemi döneminde internetten online özel ders vermek çok popüler hale geldi. Bir alanda uzmanlığınız varsa bireylere ve gruplara online özel ders vererek para kazanabilirsiniz. Bunun için kendiniz sosyal medya ve farklı platformlardan öğrenci bulabileceğiniz gibi farklı platformlar üzerinden de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Udemy, gibi platformları bunun için tercih edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments