+90 536 232 30 55
Web İşimiz

İnşaat Web Sitesi

İnşaat Web Sitesi

İnşaat Web Sitesi

İnşaat şirketleri genellikle bir web sitesine sahip olmayı küçümsüyorlar. Şirketlerinin adını yayarak başkalarının beğenisini kazanarak iş bulmaya çalışıyorlar. Bu şekilde bir web sitesi olmadan iş buluyorlar. Bu çevrimiçi hizmetin ne getireceğini asla bilemeyeceğiniz için bir web sitesi oluşturmanıza gerek yoktur. İnterneti kullanmadan hiç pazarlama kampanyası oluşturmadıysanız, bir web sitesi oluşturmanın faydaları sizi şaşırtabilir. Bu rekabette öne geçmek için web sitenizi bir koz olarak kullanabilirsiniz.İnşaat web sitelerinin diğerleriyle bazı ortak noktaları olsa da, başka yönleri de vardır.Size inşaat web sitesi nasıl yapılır onu göstereceğiz.

İnşaat Şirketinize Özel Tasarım Şablon ve Yazılım Seçimi

Web siteniz için hazır bir tema ve o temayı kullanan yazılımlar asla seçmemelisiniz. Öncelikle siteye aşina olmayanlar için yazılım kısmı kafa karıştırıcı olabilir.Hazır CMS kullanmanızı öneririz.Popüler WordPress’i öneririz. Web sitenizi bu tür platformlara kurup web işimiz olarak tarafınıza özel bir panel ile birlikte teslim etmekteyiz.

Web Sitenizin İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Doğal olarak, insanlar görsel bilgileri daha iyi anlar ve yakalar. Web sitenize inşaat sektörü ile ilgili bilgilendirici bir fotoğraf ekleyin. İnsanlar bu fotoğrafları görünce ne yaptığınızı anlayacaklar. Web sitenize yaptığınız projelerin öncesi ve sonrası resimlerini koymayı unutmayın, bu yöntem herkes için çok ikna edici ve etkilidir. Portföy bölümünde çalıştığınız projeleri listeleyin, burada sergilediğiniz çalışmalar marka değerlerinizi yansıtacak unsurlardır. Hakkımızda sayfası şantiyelerin en önemli ikinci bölümüdür. Müşteriler size gelmeden önce sizinle ilgili bilgi almak isterler ve bu bölümden bilgi alırlar. İnsanlara bu sayfada istediklerini vermek zorundasınız. Deneyiminiz ve projeleriniz hakkında bilgi verin. Hizmetler bölümünde yaptığınız başka işler varsa bunları listeleyin, alt sayfalar hazırlayın ve detay verin. İletişim bilgileriniz herkesin görebileceği bir yerde olmalıdır. Buraya adresinizi, telefon numaranızı ve iletişim formunuzu eklemeyi unutmayın. Bu bilgi karlılık için kritik öneme sahiptir. Web sitenize incelemeler ve yorumlar bölümü ekleyin. İş yaptığınız memnun müşterilerden gelen yorumları ekleyin. İşletmenize profesyonel bir görünüm kazandırır ve işletmenize olan güveni artırır. Sektörünüzle ilgili ilginç ve yararlı bilgileri blog bölümünde paylaşın. İnsanlar bu bilgiyi yararlı bulursa paylaşırlar ve web sitenizin popülaritesi artar.

  İnşaat Web Sitesi Kurulumu İnşaat Web Tasarım

Anlattıklarımız profesyonel inşaat web sitesi oluşturmak için temel adımlardır.Şirketiniz için web sitesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] İnşaat şirketleri genellikle bir web sitesine sahip olmaktan nefret eder. Başkalarının övgüsü sayesinde, şirketlerinin adının yayılması sayesinde iş buluyorlar. Bu şekilde, işlerini web sitesi olmadan da bulurlar. Bu online hizmetin ne getireceğini bilmedikleri için şantiyeye ihtiyaç duymuyorlar. İnternet kullanmadan pazarlama kampanyaları oluşturmadıysanız, bir web sitesi oluşturmanın faydaları sizi şaşırtabilir. Bu rekabette bir adım önde olmak için web sitenizi bir varlık olarak kullanabilirsiniz.Şantiyenin diğer web siteleriyle ortak yönleri olsa da farklı yönleri de vardır.Bu yazımızda size nasıl bir site oluşturacağınızı anlatacağız. […]