+90 536 232 30 55
Web İşimiz

İNŞAAT WEB SİTESİ NASIL YAPILIR? İNŞAAT WEB TASARIM

İNŞAAT WEB SİTESİ NASIL YAPILIR? İNŞAAT WEB TASARIM

İNŞAAT WEB SİTESİ

İnşaat şirketleri genellikle bir web sitesine sahip olmaktan nefret eder. Başkalarının övgüsü sayesinde, şirketlerinin adının yayılması sayesinde iş buluyorlar. Bu şekilde, işlerini web sitesi olmadan da bulurlar. Bu online hizmetin ne getireceğini bilmedikleri için şantiyeye ihtiyaç duymuyorlar. İnternet kullanmadan pazarlama kampanyaları oluşturmadıysanız, bir web sitesi oluşturmanın faydaları sizi şaşırtabilir. Bu rekabette bir adım önde olmak için web sitenizi bir varlık olarak kullanabilirsiniz.Şantiyenin diğer web siteleriyle ortak yönleri olsa da farklı yönleri de vardır.Bu yazımızda size nasıl bir site oluşturacağınızı anlatacağız.

Planı Hazırlama

Web sitesi tasarımınız için iki seçeneğiniz var. İlk seçenek sıfırdan size ve işletmenize özel bir tasarıma sahip olmaktır. Diğer bir seçenek ise şantiyeler için hazırlanan tasarımları kullanmaktır. Bu seçenekler markanızın kalitesine, bütçenize ve ayıracağınız zamana bağlıdır. Markanıza değer katmakla ilgileniyorsanız, ilk seçeneği seçmenizi öneririz. Bu seçenekte inşaat firmanıza özel bir tasarım çizilir ve bu tasarım konturlarınızı yansıtır. Böyle bir site genellikle bir ay sürer ve fiyatlar 1.500TL’den başlar. İkinci seçenekte ise endüstriyel olarak hazırlanmış hazır site modelini kullanabilirsiniz. Bu seçenek sizi günü kurtarırken, gelecek için de kurtaracaktır. başı belada olabilir.

İnşaat Şirketinize Özel Tasarım Şablon ve Yazılım Seçimi

Web siteniz ve temanın kullandığı yazılım için önceden hazırlanmış bir tema seçmeniz gerekir. Öncelikle yazılım, siteye aşina olmayan kişiler için kafa karıştırıcı olabilir. Mevcut CMS’leri kullanmanızı öneririz. Hazır CMS için dünyada popüler bir yazılım olan ve hazır temalar geliştirmek için özel bir yazılım olan WordPress’i öneriyoruz.

Sitenizin İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Doğal olarak, insanlar görsel bilgileri daha iyi anlar ve yakalar. Web sitenize inşaat sektörü ile ilgili bilgilendirici bir fotoğraf ekleyin. İnsanlar bu fotoğrafları görünce ne yaptığınızı anlayacaklar. Web sitenize yaptığınız projelerin öncesi ve sonrası resimlerini koymayı unutmayın, bu yöntem herkes için çok ikna edici ve etkilidir. Portföy bölümünde çalıştığınız projeleri listeleyin, burada sergilediğiniz çalışmalar marka değerlerinizi yansıtacak unsurlardır. Hakkımızda sayfası şantiyelerin en önemli ikinci bölümüdür. Müşteriler size gelmeden önce sizinle ilgili bilgi almak isterler ve bu bölümden bilgi alırlar. İnsanlara bu sayfada istediklerini vermek zorundasınız. Deneyiminiz ve projeleriniz hakkında bilgi verin. Hizmetler bölümünde yaptığınız başka işler varsa bunları listeleyin, alt sayfalar hazırlayın ve detay verin. İletişim bilgileriniz herkesin görebileceği bir yerde olmalıdır. Buraya adresinizi, telefon numaranızı ve iletişim formunuzu eklemeyi unutmayın. Bu bilgi karlılık için kritik öneme sahiptir. Web sitenize incelemeler ve yorumlar bölümü ekleyin. İş yaptığınız memnun müşterilerden gelen yorumları ekleyin. İşletmenize profesyonel bir görünüm kazandırır ve işletmenize olan güveni artırır. Sektörünüzle ilgili ilginç ve yararlı bilgileri blog bölümünde paylaşın. İnsanlar bu bilgiyi yararlı bulursa paylaşırlar ve web sitenizin popülaritesi artar. Yukarıdaki tüm adımlar profesyonel bir inşaat web sitesi oluşturmak için temel adımlardır, eğer siz de işletmeniz için bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

  Dijital Reklam Yönetimi Ve Faydaları
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments