+90 536 232 30 55
Web İşimiz

Dr (Doktor-Sağlık) Sitesi Kurmak

Dr (Doktor-Sağlık) Sitesi Kurmak

Dr (Doktor-Sağlık) Sitesi Kurmanın Avantajları

Doktorluk, çocukların küçük yaşlardan itibaren takip etmek istediği prestijli bir meslektir. Bu mesleği icra edenlerin amacı kuşkusuz işlerini büyütmektir. Bu amaçla internetin gücünden yararlanmak isteyen hekimler bir web sitesi kurarak gelirlerini artırmayı hedefliyor. Bir doktorun web sitesine sahip olmanın birçok faydası vardır. Birincisi 7/24 randevu almak isteyen hastalar için bir web sitesi oluşturmaktır. Bu sayede doktor şubeleri vs. herhangi bir yere seyahat etmek zorunda kalmadan hızlı randevu alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Muhtemelen bir başka fayda da geçmiş hasta incelemeleri aracılığıyla diğer hastaları tanımaktır. Başka bir deyişle, bir doktorun hizmetlerinden yararlananlar, doktorun diğer hastalar için bir referans kaynağı olarak kabulünü artırabilir. Bunun için siteye “Referanslar” bölümü eklenebilir.

Neden Bir Doktor Web Sitesi Kurmalı ?

Gelişen ülke koşullarında internet sayesinde zor görünen işler saniyeler içinde yapılabilmektedir. Bir web sitesi kurmak ve işi internete taşımak, çağa ayak uydurmak isteyen doktorlar için neredeyse zorunlu hale geldi. Ayrıca Dr. bir web sitesi kurmamışken, bir rakip kuracağı için bu alanda rakiplerinin gerisinde olabilir.

Doktor Web Sitesinde Ne Olmalı

Dr web sitesindeki en temel şey, doktor bilgilerinin bulunduğu giriş ekranı olmalıdır. Daha sonra iletişime geçebilmek için ayrıca bir sayfaya, randevu saatlerinin olduğu bir bölüme de ihtiyacınız var. Sonunda bir doktorun özgeçmişinin olması yararlı olacaktır.

Web Sitesi Tasarımı

Bu web sitesi için bir zorunluluk, web tasarımında doktora olduğu söylenebilir. İyi bir tasarıma sahip bir web sitesi hem ziyaretçiye güzel görünür hem de ziyaretçinin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Bütün bunlar kolay değil. Dr sitelerinin sayısı önemli ölçüde arttıkça uzman tasarımcılarla çalışmak önemli bir unsurdur. Web işimiz tarafınsan profesyonel destek almak isterseniz Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır

  E-Ticaret Nasıl Yapılır? E-Ticaret Sitesi Kurma Rehberi

Bir web sitesinin kaç ziyaretçi aldığı, nasıl çalıştığı kadar önemlidir. Bu amaçla, doktor’un sosyal medya yönetimi altında bazı araştırmalar yapılmalıdır. Bu çalışmalar kapsamında sosyal medyanın gücünden etkin bir şekilde yararlanılmalıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments