+90 536 232 30 55
Web İşimiz

6 Adımda Web Sitenizin Trafiğini Arttırın

6 Adımda Web Sitenizin Trafiğini Arttırın

1-) Bilgiyi Kullanıcıya Sunan Özgün İçerik

Site etkileşimlerinde, web sitesi ziyaretçileri web sitenizi bir nedenle ziyaret eder. Site ziyaretçilerinize, onları sitenize yönlendirecek kaliteli içerik sağlamazsanız, sitenizle etkileşime geçmezler.

2-) Kolay Anlaşılabilir İçerikleri

Orijinal içerik yapısı, arama motoru sıralamaları da dahil olmak üzere web sitenizin kalitesi için kritik öneme sahiptir. Kullanıcıların daha uzun süre ziyaret etmesini sağlamak için kullanıcılara orijinal ve yüksek kaliteli içerik sağlamanız gerekir. Not: Sitenizin Web tasarım kalitesi bu kriteri etkiler

3-) Seo Uyumlu Anahtar Kelime Kullaımı

İnternet site trafiğinde, içeriğin doğru kullanıcılara doğru bir şekilde ulaşabilmesi için içeriğin kolay anlaşılır olması önemlidir. Anlaşılması zor içerik, sitenizin hemen çıkma oranı puanını artırabilir. Bu durum internet sitesi trafiğini olumsuz etkileyen faktörlerden biridir.

4-) Yazılım Açısından Optimize Edilmiş Web Sitesi

Web sitenizin hızı, web sitenizin görsel içeriğinin sıkıştırılması ve içeriğinizin optimum şekilde çalışması, web sitenizin arama motorlarında yüksek kalitesi ve site ziyaretçileriniz için gezinme kolaylığı gibi nedenlerle web sitenizin yazılım altyapısı optimize edilmelidir. .

5-)Rakip Analizi

Anahtar kelime analizi, sektör rakip analizi ve moda kelime analizi, web sitesi oluşturma ve geliştirme aşamalarında size çok nitelikli bir şekilde rehberlik edecektir. Optimizasyon araştırması, web sitenizde bulunan anahtar kelimeler kullanılarak düzenli olarak yapılmalıdır.

6-) Web Sitesi Güncelliği

Web siteleri, canlı organlar gibi değişmesi gereken platformlardır. Günümüzün sürekli değişen teknolojik koşullarına ek olarak, internet kullanıcı davranışlarındaki değişiklikleri de göz önünde bulundurarak web sitenizin bu değişikliklere uyum sağlaması önemlidir.

  Web Tasarım Ajansı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
İsim vermicem
İsim vermicem
1 yıl önce

Bunları yaparsak kesin sonuç alir mıyız acaba ?